Zveřejnil administrator
datum říjen 18, 2016
s

V roce 2016 jsme expozici pojali tak, abychom zájemcům o designové prvky ukázali jak decentní variantu využití skrytých zárubní, ve které vynikala čistě bílá chodba s dýhovanými dveřmi, tak i odvážnější možnost použití skrytých zárubní, kde byly dveře téměř neviditelné díky splynutí s malbou okolní stěny. Představili jsme také třímetrové dveře lícující se stropem a posuvné dveřní křídlo s povrchem zrcadla.

ZOBRAZIT
Zveřejnil administrator
datum říjen 18, 2016
s

Na pražské přehlídce designu DESIGN SHAKER 2016 jsme představili skrytou zárubeň X2 z nabídky systému XINNIX a designové kování TWIN LUXUS Selection.

ZOBRAZIT
Zveřejnil JIŘINA hAVLOVÁ
datum říjen 04, 2015
s

Veletrhem For Arch jsme představili nový katalog xinnix na stánku si návštěvníci mohli vyzkoušet hned několik variant xinnix systému. Ukázka provedení dveří podlaha-strop a posuvné dveře z řady x5

ZOBRAZIT
Zveřejnil JIŘINA hAVLOVÁ
datum duben 07, 2015
s

25.-28.3.2015 Výstava skrytých zárubní na veletrhu coneco v Bratislavě se společností SOLIDSTAV

Společnost TWIN spolu se společností Solidstav prezentovala na veletrhu CONECO skryté zárubně XINNIX kde si zákaznici mohli osobně prohlédnout a vyzkoušet tento systém. Díky velkému počtu vzorků a provedení jednotlivých dveří, skryté zárubně sklízeli velký úspěch u návštěvníků veletrhu.

ZOBRAZIT